Trening Noworoczny Tarnovii przerwany

Już od kilkudziesięciu lat piłkarze Tarnovii Tarnów spotykają się 1 stycznia o 12:00 by odbyć tradycyjny Trening Noworoczny. Dzisiaj wydarzenie to zostało przerwane przez bijatykę pseudokibiców.

Podczas spotkania pomiędzy kawalerami a żonatymi doszło do bijatyki kiboli Unii i Tarnovii co spowodowało, że mecz na kilkanaście minut został przerwany.

W trakcie meczu kibice Tarnovii spalili na ogrodzeniu szaliki Unii Tarnów. Poźniej zaś pod koniec meczu w okolicach ulicy Bandrowskiego pojawiła się kilkudziesięcioosobowa grupa pseudokibiców Unii i doszło do “zadymy”

Na boisku kawalerowie pokonali żonatych 5:0. Pierwszą bramkę w 2022 roku zdobył w 21 minucie Daniel Przydział.

Przykre jest to, że kibole potrafią zakłócić nawet taką noworoczną tradycję i spotkanie byłych i obecnych zawodników Tarnovii, którym chce się jeszcze kultywować ten zwyczaj. Brak słów….