IV kolejka tarnowskiej A Klasy

W IV kolejce spotkań Ciężkowianka Ciężkowice podejmowała u siebie KS Siemiechów. Goście niespodziewanie po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Dwie bramki strzelił Alojzy Pres.

Kontaktową bramkę tuż po przerwie strzelił doświadczony Robert Oleksowicz – który skutecznie wykorzystał rzut karny. Do remisu doprowadził Dawid Janas, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową strzelił bramkę. Zwycięstwo Ciężkowiance zapewnił znajdujący się ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji Dominik Markowicz. Po dalekim wyrzucie z autu uprzedził bramkarza i głową skierował pikę do bramki.

🔶Ciężkowianka Ciężkowice – KS Siemiechów 3:2

⚽Bramki: Oleksowicz (rzut karny) 49, Janas 85, Markowicz 89 – Pres 25, 41

🟨Żółte kartki: Kras – Gucwa

🚩Sędziował: Jarosław Nosek

🔶Orzeł Zbylitowska Góra – Dunajec Zbylitowska Góra 2:5

⚽Bramki: Małecki 18, Wilk (rzut karny) 45 – Krakowski (rzut karny) 26, Bartnik 33, 80, Fronk 52, Zacharek 75

🟨Żółte kartki: Wilk – Orkisz, Goliński, Seremet, Ptak

🚩Sędziował: Daniel Bołoz

🔶KS Łękawica – Tuchovia II Tuchów 0:7

⚽Bramki: Łabędź 28, A.Wajda 44, 62, P.Wajda 50, 54 (rzut karny), Kuropatwa 72, Budzik 85

🟨Żółte kartki: Więcek, Wątroba, Wójcik

🟥Czerwona kartka: Więcek 2 żółte 53, Wątroba 2 żółte 53, Bakuliński 54 (na ławce rezerwowych.

🔶Dunajec Mikołajowice – Sokół Wałki 4:1

⚽Bramki: B.Gajdur (rzut karny) 27, M.Gajdur 50, Gaczoł 61, Bibro 88 – Płaczek 22

🟨Żółte kartki: Sumara (Dunajec Mikołajowice)

🚩Sędziował: Jakub Bryl

🔶KS Zgłobice – Olszynka Ołpiny 3:5

⚽Bramki: Słowik 20, Gromadzki 24, Przydział 56 – Dziuban 12,15, J.Słota 54, Niziołek 64, 73

🟨Żółte kartki: Baran – Duran

🚩Sędziował: Marek Kowalik