IV kolejka tarnowskiej Klasy Okręgowej

Po czterech kolejkach tarnowskiej Klasy Okręgowej na prowadzenie z kompletem punktów Polan Żabno.

Lider imponuje formą na początku sezonu. Strzela dużo bramek. Pewnie gra także defensywa.

Bez porażki pozostaje także drużyna LKS Ładna. Dzięki bramce Dawida Siemieńskiego ograli w tej kolejce Ikar Odporyszów.

Hokej w Pleśnej. Miejscowy zespół rywalizował z Luksem Skrzyszów. Drużyną lepiej w tym meczu wychodziła gra do przodu. Szwankowała za to postawa w obronie. Dwie bramki strzelił w tym meczu najlepszy strzelec ligi Jacek Gądek (Pogórze Pleśna).

Z dalekiej podróży wrócili zawodnicy Tuchovii Tuchów. Do 76 minuty przegrywali z Radłovią Radłów 2:0. W ostatnich 14 minutach zdobyli 3 bramki i zainkasowali komplet punktów.

🔷Pogórze Pleśna – Luks Skrzyszów 5:4

⚽Bramki: Gądek 7, 55, K.Gut (rzut karny) 33, Kajmowicz 37, Cich 70 – Gniadek 10, Czarnik 23, Dudziak 42, Budzik 82

🟨Żółte kartki: Gniadek, Lis, Siedlik (Luks)

🔷Polan Żabno – LKS Szynwałd 6:0

⚽Bramki: Kijowski 15, Kuczek 45+1, 51, W.Byszewski 60, Ciężadło (samobójcza) 74, Kaczyk 74

🟨Żółte kartki: Kijowski – Stach

🚩Sędziował: Mariusz Kuś

🔷Tuchovia Tuchów – Radłovia Radłów 3:2

⚽Bramki: Bąk 76, Drogoś 78, Kucharczyk (rzut karny) 88 – Stańczyk 3, Proszowki 52

🟨Żółte kartki: Wojtanowski, Librant, Starzyk – Kijak, Stańczyk

🚩Sędziował: Michał Ślaski

🔷Ikar Odporyszów – LKS Ładna 0:1

⚽Bramki: Siemieński 77