V kolejka tarnowskiej B Klasy

W V kolejce tarnowskiej B Klasy doszło do spotkania lidera z wiceliderem. Wierzchosławice Ostrów wyraźnie pokonał Zryw Wielka Wieś i z kompletem punktów lideruje w tabeli. Pierwsi bramkę strzelili zawodnicy ze Zrywu jednak później inicjatywę przejęli goście co potwierdzili zdobyciem 4 bramek.

Remis i pierwsze punkty zdobyli w tym sezonie zawodnicy Olszynki II Ołpiny i LKS Olszyny.

Dużo działo się w meczu Liwocza Czermna z Alfą Siedliska. Gospodarze po 14 minutach prowadzili już 2:0. Alfa jednak nie składała broni i przed przerwą zdołała doprowadzić do remisu. W 46 minucie Macko wyprowadził Liwocz na prowadzenie jednak skutecznie odpowiedział Wojtanowski i mecz zakończył się podziałem punktów.

Wysokie zwycięstwo odniosła rezerwy Metalu Tarnów, które pokonały Rzepiennik Strzyżewski 7:1. Cztery bramki w tym meczu strzelił Hubert Dulęba Czarnecki.

✳️KS Ryglice – Pogórze II Pleśna 2:1

⚽Bramki: Gonet 24, K.Kłusek 36 – M.Kłósek 28

🟨Żółte kartki: Blicharz, Gonet, Przybyła – Ryba, Kłósek

🚩Sędziował: Jakub Bryl

✳️Zryw Wielka Wieś – Wierzchosławice Ostrów 1:4

⚽Bramki: Mizera 19 – Malinowski 24, Nadolnik (samobójcza) 41, Woźniak 77, Zaucha 84

✳️Liwocz Szerzyny – Alfa Siedliska 3:3

⚽Bramki: Jeleń 10, Macko (rzut karny) 14, 46 – Dydyk 27, Wojtanowski (rzut karny) 44, (rzut karny) 69

🟨Żółte kartki: Gąsior, Mazur – Mirek

🚩Sędziował: Tomasz Słowik

✳️Metal II Tarnów – KS Rzepiennik Strzyżewski 7:1

⚽Bramki: Kargula 13, 25, Dulęba-Czarnecki (rzut karny) 19, 41, 81, Kolarz 36, Gniadek 70 – Słowik 82