Wolania udanie zainaugurowała sezon

Lubań Maniowy – Wolania Wola Rzędzińska 1:2

Bramki: 0:1 Kasperczyk 25 (samobójcza), 0:2 Firek 32 (samobójcza), 1:2 Quintanilha 75

Lubań: Świerad – Chlipała, Zaika (80 Bałos), Firek, Mańko (60 Pluta), Jandura, Bryja (46 Quintanilha), Majerski, Duda, Skydan, Kasperczyk (46 Diaz)
Wolania: Boruch – Baradziej, Tragarz, Tubek, Mikuła (75 Kozdrój), Ptak (80 Rębacz), Prokop, A. Wójcik (67 Nowak), I. Wójcik (75 Mróz), Stolarz (80 Janiec), Lubera

Wolania udanie zainaugurowała rozgrywki wywożąc z trudnego terenu III punkty. Zadanie ułatwili im zawodnicy Lubania, którzy w pierwszej połowie dwukrotnie strzelili sobie samobójczą bramkę.

W 25 minucie wynik spotkania otworzył Kasperczyk, który po rzucie rożnym interweniował tak niefrasobliwie, że skierował piłkę do swojej bramki. Kilka minut później Firek zagrywał piłkę do swojego bramkarza. Świerad nie trafił w piłkę a ta wpadła do bramki. Kontaktową bramkę dla Lubania strzelił w 75 minucie Quintanilha.