Wolania wysoko przegrywa z Watrą

Wolania Wola Rzędzińska – Watra Białka Tatrzańska 0:4
0:1 Klisiewicz (Zuiev) 30, 0:2 Klisiewicz 45 (karny), 0:3 Klisiewicz 68, 0:4 Klisiewicz 70

Wolania: Bielaszka – Tragarz, Tubek, Mróz, Kuczek (63 Rębacz), Tadel, Michoń (46 Partuta), Kuchta, Minorczyk (63 Malinowski), Nowak (46 Leżoń), Lubera
Watra: Kudła – Chmelenko. Martuszewski (76 Dudek), Łukaszczyk (65 Kuc), Uwakwe (82 Bałos), Zaika, Wajsak, Drobnak, Zuiev (71 Drozd|), Ł. Młynarski, Klisiewicz (71 M. Młynarski)

Bohaterem meczu był Lucjan Klisiewicz – który czterokrotnie pokonał bramkarza Wolanii. Duży wpływ na losy spotkania miała sytuacja z 44 minuty spotkania – gdy czerwoną kartkę za zatrzymanie piłki na linii bramkowej otrzymał zawodnik Wolanii Jakub Tadel.

W 30 min po dokładnym dograniu Zuieva Klisiewicz skutecznie wykańcza akcję strzałem w długi róg. Kolejna bramka dla Watry padła tuż przed przerwą gdy Klisiewicz wykorzystał rzut karny. W 68 i 70 min Klisiewicz wykorzystał dwa błędy w defensywie Wolanii i pokonał bezradnego w tych sytuacjach Bielaszkę.